Modern Combat 2

Modern Combat 2 Black Pegasus

Strzelanka która wyciśnie ostatnie soki z Java

Modern Combat 2 na Java to ciekawa gra akcji, której tytuł na pewno znają wszyscy fani cyfrowej rozrywki. Wersja na platformę Java nie wygląda oczywiście jak ta na Android, ale dużo jej nie ustępuję jakością wykonania, ani grywalnością. Dla posiadaczy starszych telefonów Modern Combat 2 na Java to wyjątkowa okazja do zapoznania się z tym tytułem. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Łatwa kontrola
  • Wysoka grywalność
  • 11 etapów i 3 poziomy trudności

Wady

  • Zero realizmu

Bardzo dobry
8

Modern Combat 2 na Java to ciekawa gra akcji, której tytuł na pewno znają wszyscy fani cyfrowej rozrywki. Wersja na platformę Java nie wygląda oczywiście jak ta na Android, ale dużo jej nie ustępuję jakością wykonania, ani grywalnością. Dla posiadaczy starszych telefonów Modern Combat 2 na Java to wyjątkowa okazja do zapoznania się z tym tytułem.

Twoim zadaniem w Modern Combat 2 będzie przejście wszystkich z 11 poziomów oraz eliminacja napotkanych wrogów. Oczywiście nie musisz tego robić gołymi rękoma - do dyspozycji masz kilka rodzajów broni, którymi należy torować sobie drogę do zwycięstwa. Oprócz strzelania można jeździć humvee, chować się za różnymi obiektami dla zyskania przewagi taktycznej, a nawet współpracować z drużyną. Jeśli nie jesteś jeszcze specjalistą w tego typu grach, możesz dobrać odpowiedni dla siebie poziom trudności. W razie "śmierci", wznowisz grę od ostatniego checkpointu.

Pod względem graficznym Modern Combat 2 prezentuje się wyśmienicie, oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia sprzętowe platformy Java. Modern Combat 2 to gratka dla największych fanów gier akcji i pozycja wręcz obowiązkowa!

Modern Combat 2

Download

Modern Combat 2 Black Pegasus